ایران زیر چکمه‌ی پوتین یا زیر «پوتینِِ» پوتین!

نویسنده تحلیل روز سه شنبه , 23 آگوست , 2016   تحلیلستان   1 نظر

منصوره ناصرچیان /

ظاهرا شعار «نه شرقی نه غربی-جمهوری اسلامی» شعاری فَکَسَنی شده که باید به جای آن شعارِ فرصت‌طلبانه‌ی گول‌زننده‌ی دیگری جایگزین شود؛ هم شرقی هم غربی- تنها حفظ نظام- برای آغا و دوره‌ی «طلایی»عمام! حتی شده به تجزیه‌ی ایران!

بعد از دستمال بازیِ ظریف در نقش امیر کبیر قلابی و روحانی در نقشِ مصدقِ تقلبی برای «امپریالیسم» غرب به رهبری آغا در نقشِ حامیِ مستضعفانِ بَدَلی برای سیمان‌ریزی روی آرزوهای هسته‌ای، حالا پوتینِ نظامیِ پوتین را دارند برق می‌اندازند تا نظام را به هر قیمتی حفظ کنند و شاید دوباره سیمان‌های سبز را کنده‌کاری کنند و دوباره کیک زرد از توی آن در بیاورند تا ظهور امام زمان را تعجیل نمایند!

حتما یادتان هست که آغا چند وقت پیش فرمودند که زبان خارجه که منظور همان انگلیسی هست باید برچیده شود و رویش نشد مستقیما بفرماید که زبان روسی جایگزین شود. بالاخره برای مستعمره شدن باید از زبان رسمیِ استعمارگر(صاحب‌خانه زورکی) استفاده شود تا دلِ «تنهایی» تزارِ روسیه شاد شود. آی عهدنامه ترکمانچای کجایی؟ دقیقا کجایی؟سر سلسله قاجاریان چوبِ حراج به ایروان، نخجوان و خانات زد و حتی حق کشتی‌رانی و «آب بازی» در دریای خزر را از دست داد! در عوض سر سلسله آغا سلاخیان هی باج سبیل به «شیطان» بزرگ دادند تا از ۱+۵ برای خود عددی صد میلیارد دلاری کاسبی کنند ولی ظاهرا دستمال بازی‌ها و پشتک‌-وارو زدن نایاکی‌ها برای خوش آمدِ شیطانِ بزرگ زیاد با نمک نبود.

حالا می‌خواهند دو دستی ایران را به روسیه تقدیم کنند تا فقط بر سر قدرت باشند و زبان‌شان لال و گوش‌شان کَر حق اعدام  ازشان سلب نشود، حالا حق دسترسی به خزر بماند! از شکست کودتای نوژه (جهت سرنگونی جمهوری اسلامی) توسط کا گ ب یا حزب توده که توفیر چندانی باهم ندارند در پایگاه شاهرخی قدیم، حُر جدید و الولادیمیرپوتین آینده در همدان ۳۶ سال می‌گذرد، و حالا همان پایگاه شده شهید نوژه و پایگاه نظامی روسیه بر علیه مردم سوریه ولی با قرائت رسانه‌های اصول‌گرا و «میانه‌رو» داخل‌نشین و خارج‌نشین، بر علیه «تروریست های تکفیری!» عمران داگنیش، پسر پنج ساله در حَلب بی گمان یکی از «تکفیرهای» خطرناک است که باید توسط پوتین از پایگاه شهید نوژه مورد حمله هوایی موشکی قرار می‌گرفت تا مدافعان هِرَمِ انرژیِ قدرت بتوانند از راسِ هِرّمِ انرژی دفاع کنند! این مدافعان هِرَمِ انرژیِ قدرت که با کمک روسیه دارند سوریه را به اسم داعش به خاک سیاه می‌کشانند در حلب از کدام امام یا امامزاده دفاع می‌کنند؟ حضرت زینب که در شام تشریف دارند و آن هم بر حسب روایات مختلف ممکن‌ست محل اصلی دفن آن حضرت نباشد.

دقیقا مدافعانِ هِرَمِ انرژی با امام زاده الولادیمیر پوتین که حتما به خانم زینب و طلاهای حَرَمش ارادتی وافر دارند از چه چیز مقدسی دفاع می‌کنند که ما با چشم بصیرت هم حاضر به مشاهده آن نیستیم. در راس هِرَمِ انرژی قدرت، امام‌زاده الولادیمیر پوتین قرار دارد که نه تنها شیعه‌ی دوازده امامی نیست، مسلمان هم نیست و از شوروی کمونیستی سابق و روسیه تزاری کنونی می آید. طبقه بعدی هِرَمِ انرژی، سپاه پاسداران به سرکردگی «سردار» قاسم سلیمانی برای بر سر دار کردنِ کودکانِ سویه‌ای و بشار اسد برای بشارت به محو کردنِ سوریه از روی نقشه آمده است.

زیر این هرَمِ انرژی، کودکان سوریه‌ای هستند که به علت بی دفاع بودن باید قربانی طبقات بالایِ هِرَمِ انرژی قدرت شوند تا سرزمین سوریه به فلاتی بی آب و علف تبدیل شود و بعدها الولادیمیر پوتین تصمیم بگیرد که می‌خواهد با سوریه چه کند. مسلما قاسم سلیمانی هر چند در طبقه‌ی دوم هِرم انرژی‌ست ولی دلیل نمی‌شود بعد از نابودی سوریه مثل یک سگ با وفا دستی به روی سرش از طرف «قدیس‌الولادیمیر» کشیده شود.

«قدیس» الولادیمیر به غیر از سوریه، ایران را نیز به چشمِ محله‌ی پایینِ دریای خزر و ارث پدرش می‌داند . او از همدان شروع کرده و تا محله‌ی پاستور سعی در نجات آغا دارد ولی حتی خود آغا هم برایش چندرغازی نمی‌ارزد. او از تمام افرادِ هِرَمِ انرژی به چشم پلی برای گذراندن خرش نگاه می‌کند تا خرِ مرادش را در «مستعمره های» خود؛ سوریه و ایران بنشاند تا دل تنهایی تزاریش شاد شود! با پاسپورت روسی و با وضو وارد شوید، اینجا مدافعانِ هِرَمِ انرژیِ قدرت برای فتح ایران و سوریه از کرملین تا شهر باباطاهرِ عریان تا حلب در راهند!

tahlil

Advertisements

Author: mansourehn

I am freelancer and I was radio producer for five years. I produced 110 radio shows both in English and Persian at CHSR FM from 2010-2015. I have been writing for the think tank of "Tahlil Rooz" daily analysis of news located at the U.S mostly in Persian. I write satire, poetry and news analysis mostly about Iran.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s